Baklagillerden, odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç bulmacada nedir?

Baklagillerden, odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baklagillerden, odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baklagillerden, odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç“ sorusuna cevap olarak “AKASYA”, “BAKAM”, “BAKKAM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı57

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç', sözlükte baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç ne, bulmacada baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç, baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç tanımı, baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç nedir, baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç, bulmaca soruları baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç, bulmaca çözümü baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç, bulmaca baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç, baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç ne demek, baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç açıklaması, sözlük baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç, sözlükte baklagillerden odunundan kırmızı boya çıkarılan bir ağaç