Baklagillerden, hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür bulmacada nedir?

Baklagillerden, hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baklagillerden, hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baklagillerden, hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür“ sorusuna cevap olarak “BAKAMBAKKAM”, “KARABURÇAK”, “KÜŞNE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür, baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür nedir, bulmaca baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür, bulmacada baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür, baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür tanımı, bulmaca sözlüğü 'baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür', baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür ne demek, bulmaca soruları baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür, bulmaca çözümü baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür, sözlükte baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür ne, sözlük baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür, sözlükte baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür, baklagillerden hayvan yemi ve gübre olarak kullanılan bir tür açıklaması