Baklagillerden, bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki bulmacada nedir?

Baklagillerden, bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baklagillerden, bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baklagillerden, bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki“ sorusuna cevap olarak “KATIRTIRNAĞI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı83

Anahtar Kelimeler:

baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki ne demek, sözlükte baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki ne, baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki, sözlük baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki, bulmaca sözlüğü 'baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki', bulmaca çözümü baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki, baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki tanımı, sözlükte baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki, baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki nedir, bulmaca soruları baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki, bulmacada baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki, bulmaca baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki, baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan bir bitki açıklaması