Baklagillerden, bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b bulmacada nedir?

Baklagillerden, bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baklagillerden, bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baklagillerden, bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b“ sorusuna cevap olarak “BOYOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b ne demek, baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b tanımı, bulmaca baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b, bulmacada baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b, sözlük baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b, bulmaca çözümü baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b, sözlükte baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b, baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b, sözlükte baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b ne, bulmaca soruları baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b, baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b nedir, bulmaca sözlüğü 'baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b', baklagillerden bazı türleri hekimlikte idrar söktürücü olarak kullanılan b açıklaması