Bakla, fasulye, bezelye gibi tane sebzelerde, içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk bulmacada nedir?

Bakla, fasulye, bezelye gibi tane sebzelerde, içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bakla, fasulye, bezelye gibi tane sebzelerde, içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bakla, fasulye, bezelye gibi tane sebzelerde, içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk“ sorusuna cevap olarak “BADIC” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı90

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk, bulmaca bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk, bulmaca çözümü bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk, bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk ne demek, bulmaca sözlüğü 'bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk', sözlük bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk, bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk açıklaması, bulmacada bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk, sözlükte bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk ne, bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk, bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk nedir, bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk tanımı, bulmaca soruları bakla fasulye bezelye gibi tane sebzelerde içinde tohumların sıralanmış bulunduğu kabuk