Bakırdan Yapılmış, Ağzı Eğik Sürahi bulmacada nedir?

Bakırdan Yapılmış, Ağzı Eğik Sürahi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bakırdan Yapılmış, Ağzı Eğik Sürahi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bakırdan Yapılmış, Ağzı Eğik Sürahi“ sorusuna cevap olarak “DEVEAĞZI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi, bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi nedir, bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi açıklaması, sözlükte bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi ne, bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi tanımı, bulmacada bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi, bulmaca soruları bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi, sözlük bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi, bulmaca çözümü bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi, sözlükte bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi, bulmaca bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi, bulmaca sözlüğü 'bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi', bakırdan yapılmış ağzı eğik sürahi ne demek