Bakır, çinko, tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı bulmacada nedir?

Bakır, çinko, tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bakır, çinko, tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bakır, çinko, tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı“ sorusuna cevap olarak “KILDEN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı62

Anahtar Kelimeler:

sözlük bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı, bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı, bulmaca çözümü bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı, bulmacada bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı, bulmaca bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı, sözlükte bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı, bulmaca sözlüğü 'bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı', bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı açıklaması, bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı ne demek, bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı tanımı, bulmaca soruları bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı, bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı nedir, sözlükte bakır çinko tunç ya da topraktan yapılmış tek kulplu su kabı ne