Bahçe işlerinde kullanılan küçük, hafif kazma bulmacada nedir?

Bahçe işlerinde kullanılan küçük, hafif kazma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bahçe işlerinde kullanılan küçük, hafif kazma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bahçe işlerinde kullanılan küçük, hafif kazma“ sorusuna cevap olarak “AYITLAMA”, “ÇÖTE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı45

Anahtar Kelimeler:

sözlükte bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma, bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma açıklaması, bulmaca bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma, bulmaca soruları bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma, bulmacada bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma, sözlük bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma, bulmaca çözümü bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma, sözlükte bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma ne, bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma tanımı, bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma, bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma ne demek, bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma nedir, bulmaca sözlüğü 'bahçe işlerinde kullanılan küçük hafif kazma'