Başka, Diğer Anlamında Eski Sözcük bulmacada nedir?

Başka, Diğer Anlamında Eski Sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Başka, Diğer Anlamında Eski Sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Başka, Diğer Anlamında Eski Sözcük“ sorusuna cevap olarak “AHER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı34

Anahtar Kelimeler:

bulmaca başka diğer anlamında eski sözcük, başka diğer anlamında eski sözcük nedir, bulmaca soruları başka diğer anlamında eski sözcük, başka diğer anlamında eski sözcük tanımı, başka diğer anlamında eski sözcük ne demek, başka diğer anlamında eski sözcük açıklaması, başka diğer anlamında eski sözcük, sözlükte başka diğer anlamında eski sözcük ne, sözlükte başka diğer anlamında eski sözcük, sözlük başka diğer anlamında eski sözcük, bulmaca sözlüğü 'başka diğer anlamında eski sözcük', bulmaca çözümü başka diğer anlamında eski sözcük, bulmacada başka diğer anlamında eski sözcük