Başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin bulmacada nedir?

Başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin“ sorusuna cevap olarak “AHLAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin, sözlük başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin, başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin açıklaması, bulmaca sözlüğü 'başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin', bulmaca başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin, başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin tanımı, bulmaca soruları başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin, bulmaca çözümü başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin, başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin ne demek, bulmacada başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin, sözlükte başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin ne, sözlükte başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin, başka birinin kullandığı söz ya da tümceleri anlamsız olarak yankı gibi yin nedir