Başıboş, hayvanların serbest bırakılması bulmacada nedir?

Başıboş, hayvanların serbest bırakılması“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Başıboş, hayvanların serbest bırakılması” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Başıboş, hayvanların serbest bırakılması“ sorusuna cevap olarak “AZADE”, “SEYİF” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

sözlük başıboş hayvanların serbest bırakılması, bulmaca çözümü başıboş hayvanların serbest bırakılması, başıboş hayvanların serbest bırakılması ne demek, başıboş hayvanların serbest bırakılması nedir, bulmaca soruları başıboş hayvanların serbest bırakılması, bulmacada başıboş hayvanların serbest bırakılması, başıboş hayvanların serbest bırakılması tanımı, sözlükte başıboş hayvanların serbest bırakılması, sözlükte başıboş hayvanların serbest bırakılması ne, başıboş hayvanların serbest bırakılması, bulmaca başıboş hayvanların serbest bırakılması, başıboş hayvanların serbest bırakılması açıklaması, bulmaca sözlüğü 'başıboş hayvanların serbest bırakılması'