Baş tarafı haç biçimi çentilmiş, çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir bulmacada nedir?

Baş tarafı haç biçimi çentilmiş, çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Baş tarafı haç biçimi çentilmiş, çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Baş tarafı haç biçimi çentilmiş, çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir“ sorusuna cevap olarak “BASLI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı74

Anahtar Kelimeler:

bulmaca baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir, bulmaca çözümü baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir, bulmaca soruları baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir, baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir, bulmaca sözlüğü 'baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir', baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir açıklaması, sözlük baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir, sözlükte baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir ne, baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir ne demek, baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir tanımı, baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir nedir, bulmacada baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir, sözlükte baş tarafı haç biçimi çentilmiş çarptığı yerde tehlikeli yaralar açan bir