Bağırsaktan gelen, içinde yağ damlacıkları bulunan akkan bulmacada nedir?

Bağırsaktan gelen, içinde yağ damlacıkları bulunan akkan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bağırsaktan gelen, içinde yağ damlacıkları bulunan akkan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bağırsaktan gelen, içinde yağ damlacıkları bulunan akkan“ sorusuna cevap olarak “KEYLUS”, “KİLÜS”, “KİLÜSKEYLUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan, sözlükte bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan, bulmaca sözlüğü 'bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan', bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan nedir, bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan ne demek, bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan, bulmacada bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan, bulmaca soruları bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan, bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan tanımı, sözlük bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan, bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan açıklaması, bulmaca çözümü bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan, sözlükte bağırsaktan gelen içinde yağ damlacıkları bulunan akkan ne