Bağ Bozumuna Yakın Bir Zamanda Yetişen,iri Ve Uzun Taneli Bir Üzüm Cinsi bulmacada nedir?

Bağ Bozumuna Yakın Bir Zamanda Yetişen,iri Ve Uzun Taneli Bir Üzüm Cinsi“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Bağ Bozumuna Yakın Bir Zamanda Yetişen,iri Ve Uzun Taneli Bir Üzüm Cinsi” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Bağ Bozumuna Yakın Bir Zamanda Yetişen,iri Ve Uzun Taneli Bir Üzüm Cinsi“ sorusuna cevap olarak “MÜŞKÜLE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

sözlük bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi, bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi ne demek, bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi tanımı, bulmaca sözlüğü 'bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi', bulmaca bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi, bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi açıklaması, bulmaca soruları bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi, bulmaca çözümü bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi, bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi nedir, bulmacada bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi, bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi, sözlükte bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi, sözlükte bağ bozumuna yakın bir zamanda yetişeniri ve uzun taneli bir üzüm cinsi ne