Büyük ve derin karavana, kazan bulmacada nedir?

Büyük ve derin karavana, kazan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük ve derin karavana, kazan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük ve derin karavana, kazan“ sorusuna cevap olarak “KERES” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca büyük ve derin karavana kazan, bulmacada büyük ve derin karavana kazan, büyük ve derin karavana kazan nedir, büyük ve derin karavana kazan açıklaması, bulmaca soruları büyük ve derin karavana kazan, sözlük büyük ve derin karavana kazan, sözlükte büyük ve derin karavana kazan, büyük ve derin karavana kazan tanımı, sözlükte büyük ve derin karavana kazan ne, büyük ve derin karavana kazan, büyük ve derin karavana kazan ne demek, bulmaca çözümü büyük ve derin karavana kazan, bulmaca sözlüğü 'büyük ve derin karavana kazan'