Büyük taşları kırmak, kazık çakmak gibi işlerde kullanılan, çok iri ve ağır bulmacada nedir?

Büyük taşları kırmak, kazık çakmak gibi işlerde kullanılan, çok iri ve ağır“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük taşları kırmak, kazık çakmak gibi işlerde kullanılan, çok iri ve ağır” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük taşları kırmak, kazık çakmak gibi işlerde kullanılan, çok iri ve ağır“ sorusuna cevap olarak “BALYOZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmacada büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır, büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır açıklaması, büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır, bulmaca çözümü büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır, sözlük büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır, büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır nedir, sözlükte büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır ne, bulmaca sözlüğü 'büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır', sözlükte büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır, bulmaca büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır, bulmaca soruları büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır, büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır tanımı, büyük taşları kırmak kazık çakmak gibi işlerde kullanılan çok iri ve ağır ne demek