Büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle, fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse bulmacada nedir?

Büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle, fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle, fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle, fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse“ sorusuna cevap olarak “NEDİM” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse, bulmaca büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse, büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse, büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse tanımı, büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse ne demek, bulmaca soruları büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse, bulmaca çözümü büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse, bulmacada büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse, bulmaca sözlüğü 'büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse', sözlükte büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse ne, büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse nedir, büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse açıklaması, sözlük büyük makamdaki kimseleri hoş sözlerle fıkra ve öykülerle eğlendiren kimse