Büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış, sütunları olan bir tür Roma yapısı bulmacada nedir?

Büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış, sütunları olan bir tür Roma yapısı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış, sütunları olan bir tür Roma yapısı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış, sütunları olan bir tür Roma yapısı“ sorusuna cevap olarak “BAZİLİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı77

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı', sözlükte büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı, sözlük büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı açıklaması, sözlükte büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı ne, bulmaca soruları büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı ne demek, bulmaca büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı tanımı, bulmaca çözümü büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı, bulmacada büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapısı nedir