Büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış, sütunları olan bir tür Roma yapı bulmacada nedir?

Büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış, sütunları olan bir tür Roma yapı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış, sütunları olan bir tür Roma yapı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış, sütunları olan bir tür Roma yapı“ sorusuna cevap olarak “BAZİLİKA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

bulmaca soruları büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı, sözlükte büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı açıklaması, bulmacada büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı, sözlük büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı, bulmaca sözlüğü 'büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı', bulmaca büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı, bulmaca çözümü büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı nedir, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı ne demek, sözlükte büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı ne, büyük dikdörtgen salon biçiminde yapılmış sütunları olan bir tür roma yapı tanımı