Büyük bela, afet” anlamında eski sözcük bulmacada nedir?

Büyük bela, afet” anlamında eski sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük bela, afet” anlamında eski sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük bela, afet” anlamında eski sözcük“ sorusuna cevap olarak “AHE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı39

Anahtar Kelimeler:

büyük bela afet” anlamında eski sözcük, büyük bela afet” anlamında eski sözcük ne demek, bulmacada büyük bela afet” anlamında eski sözcük, bulmaca soruları büyük bela afet” anlamında eski sözcük, büyük bela afet” anlamında eski sözcük tanımı, bulmaca büyük bela afet” anlamında eski sözcük, büyük bela afet” anlamında eski sözcük nedir, sözlükte büyük bela afet” anlamında eski sözcük, sözlükte büyük bela afet” anlamında eski sözcük ne, bulmaca çözümü büyük bela afet” anlamında eski sözcük, sözlük büyük bela afet” anlamında eski sözcük, bulmaca sözlüğü 'büyük bela afet” anlamında eski sözcük', büyük bela afet” anlamında eski sözcük açıklaması