Büyük Saban, Pulluk Anlamında Yerel Sözcük bulmacada nedir?

Büyük Saban, Pulluk Anlamında Yerel Sözcük“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Büyük Saban, Pulluk Anlamında Yerel Sözcük” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Büyük Saban, Pulluk Anlamında Yerel Sözcük“ sorusuna cevap olarak “KOTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı42

Anahtar Kelimeler:

bulmaca büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük, bulmaca sözlüğü 'büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük', bulmacada büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük, büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük nedir, büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük ne demek, büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük açıklaması, bulmaca çözümü büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük, sözlükte büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük, sözlük büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük, bulmaca soruları büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük, sözlükte büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük ne, büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük tanımı, büyük saban pulluk anlamında yerel sözcük