Azakeğeri, eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b bulmacada nedir?

Azakeğeri, eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Azakeğeri, eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Azakeğeri, eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b“ sorusuna cevap olarak “TENAKUS” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı12
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlük azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b, azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b açıklaması, bulmaca çözümü azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b, bulmaca sözlüğü 'azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b', bulmaca azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b, azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b ne demek, azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b nedir, sözlükte azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b ne, azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b, sözlükte azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b, azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b tanımı, bulmaca soruları azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b, bulmacada azakeğeri eğir” gibi adlar da verilen ve kökü hekimlikte kullanılan otsu b