Ayyaşlar, Çok İçki İçenler, Alkolikler bulmacada nedir?

Ayyaşlar, Çok İçki İçenler, Alkolikler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayyaşlar, Çok İçki İçenler, Alkolikler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayyaşlar, Çok İçki İçenler, Alkolikler“ sorusuna cevap olarak “AYYAŞAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı38

Anahtar Kelimeler:

ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler ne demek, sözlükte ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler, sözlük ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler, ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler nedir, ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler açıklaması, ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler tanımı, sözlükte ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler ne, bulmaca sözlüğü 'ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler', bulmaca soruları ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler, bulmacada ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler, bulmaca ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler, bulmaca çözümü ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler, ayyaşlar çok i̇çki i̇çenler alkolikler