Ayvalık yöresine özgü, bir tür kabak böreği bulmacada nedir?

Ayvalık yöresine özgü, bir tür kabak böreği“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayvalık yöresine özgü, bir tür kabak böreği” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayvalık yöresine özgü, bir tür kabak böreği“ sorusuna cevap olarak “KOLOÇİTHA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği tanımı, sözlük ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği, ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği açıklaması, sözlükte ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği ne, bulmacada ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği, bulmaca sözlüğü 'ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği', sözlükte ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği, bulmaca soruları ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği, bulmaca ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği, ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği nedir, bulmaca çözümü ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği, ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği, ayvalık yöresine özgü bir tür kabak böreği ne demek