Ayrılma, Çıkarma, Yerini Değiştirme bulmacada nedir?

Ayrılma, Çıkarma, Yerini Değiştirme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayrılma, Çıkarma, Yerini Değiştirme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayrılma, Çıkarma, Yerini Değiştirme“ sorusuna cevap olarak “ABLASYO” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı4
Harf Sayısı35

Anahtar Kelimeler:

ayrılma çıkarma yerini değiştirme, ayrılma çıkarma yerini değiştirme tanımı, ayrılma çıkarma yerini değiştirme açıklaması, ayrılma çıkarma yerini değiştirme nedir, bulmacada ayrılma çıkarma yerini değiştirme, bulmaca çözümü ayrılma çıkarma yerini değiştirme, ayrılma çıkarma yerini değiştirme ne demek, bulmaca sözlüğü 'ayrılma çıkarma yerini değiştirme', sözlükte ayrılma çıkarma yerini değiştirme ne, sözlükte ayrılma çıkarma yerini değiştirme, sözlük ayrılma çıkarma yerini değiştirme, bulmaca soruları ayrılma çıkarma yerini değiştirme, bulmaca ayrılma çıkarma yerini değiştirme