Aynılık, Özdeşlik, Bir Şeyin Tıpkısı Olma bulmacada nedir?

Aynılık, Özdeşlik, Bir Şeyin Tıpkısı Olma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aynılık, Özdeşlik, Bir Şeyin Tıpkısı Olma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aynılık, Özdeşlik, Bir Şeyin Tıpkısı Olma“ sorusuna cevap olarak “AYNİYET” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı41

Anahtar Kelimeler:

aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma tanımı, aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma ne demek, bulmaca aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma, aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma, bulmaca sözlüğü 'aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma', sözlükte aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma, bulmacada aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma, aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma açıklaması, sözlük aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma, bulmaca çözümü aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma, aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma nedir, sözlükte aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma ne, bulmaca soruları aynılık özdeşlik bir şeyin tıpkısı olma