Aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen, saç ve eller bulmacada nedir?

Aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen, saç ve eller“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen, saç ve eller” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen, saç ve eller“ sorusuna cevap olarak “KINA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller tanımı, sözlük aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller, aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller açıklaması, bulmaca aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller, bulmacada aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller, aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller nedir, sözlükte aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller, bulmaca sözlüğü 'aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller', bulmaca çözümü aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller, bulmaca soruları aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller, aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller ne demek, aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller, sözlükte aynı adı taşıyan ağacın kurutulmuş yapraklarından elde edilen saç ve eller ne