Aydınlıklar, Işıklar, Parıltılar bulmacada nedir?

Aydınlıklar, Işıklar, Parıltılar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Aydınlıklar, Işıklar, Parıltılar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Aydınlıklar, Işıklar, Parıltılar“ sorusuna cevap olarak “AZVA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı3
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlük aydınlıklar işıklar parıltılar, bulmaca sözlüğü 'aydınlıklar işıklar parıltılar', aydınlıklar işıklar parıltılar ne demek, aydınlıklar işıklar parıltılar tanımı, bulmaca aydınlıklar işıklar parıltılar, aydınlıklar işıklar parıltılar, sözlükte aydınlıklar işıklar parıltılar, aydınlıklar işıklar parıltılar açıklaması, bulmaca soruları aydınlıklar işıklar parıltılar, bulmaca çözümü aydınlıklar işıklar parıltılar, sözlükte aydınlıklar işıklar parıltılar ne, aydınlıklar işıklar parıltılar nedir, bulmacada aydınlıklar işıklar parıltılar