Ayaktopunda, topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma bulmacada nedir?

Ayaktopunda, topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayaktopunda, topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayaktopunda, topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma“ sorusuna cevap olarak “DEGAJMAN”, “EGAJMAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

bulmaca sözlüğü 'ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma', bulmaca çözümü ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma, ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma ne demek, ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma, ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma açıklaması, bulmaca soruları ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma, bulmacada ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma, sözlükte ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma ne, sözlükte ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma, ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma tanımı, bulmaca ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma, sözlük ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma, ayaktopunda topu sert bir ayak vuruşuyla uzağa atma nedir