Ayaksız olduğu için yılan sanılan, solucanla beslenen bir tür kertenkele bulmacada nedir?

Ayaksız olduğu için yılan sanılan, solucanla beslenen bir tür kertenkele“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ayaksız olduğu için yılan sanılan, solucanla beslenen bir tür kertenkele” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ayaksız olduğu için yılan sanılan, solucanla beslenen bir tür kertenkele“ sorusuna cevap olarak “BABAKÖŞ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı72

Anahtar Kelimeler:

ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele, bulmaca sözlüğü 'ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele', ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele tanımı, bulmaca çözümü ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele, sözlükte ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele ne, ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele açıklaması, bulmaca ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele, bulmaca soruları ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele, sözlükte ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele, ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele ne demek, bulmacada ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele, ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele nedir, sözlük ayaksız olduğu için yılan sanılan solucanla beslenen bir tür kertenkele