Avustralya'da Yaşayan, Ağır Gövdeli, Kısa Bacaklı Hayvan bulmacada nedir?

Avustralya'da Yaşayan, Ağır Gövdeli, Kısa Bacaklı Hayvan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avustralya'da Yaşayan, Ağır Gövdeli, Kısa Bacaklı Hayvan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avustralya'da Yaşayan, Ağır Gövdeli, Kısa Bacaklı Hayvan“ sorusuna cevap olarak “VOMBAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan nedir, sözlükte avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, bulmaca çözümü avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, bulmacada avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, sözlük avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, bulmaca soruları avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, sözlükte avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan ne, avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan tanımı, bulmaca avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, bulmaca sözlüğü 'avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan', avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan ne demek, avustralyada yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan açıklaması