Avustralya’da yaşayan, ağır gövdeli, kısa bacaklı hayvan bulmacada nedir?

Avustralya’da yaşayan, ağır gövdeli, kısa bacaklı hayvan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avustralya’da yaşayan, ağır gövdeli, kısa bacaklı hayvan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avustralya’da yaşayan, ağır gövdeli, kısa bacaklı hayvan“ sorusuna cevap olarak “VOMBAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı56

Anahtar Kelimeler:

bulmaca avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, bulmaca soruları avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, bulmacada avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan nedir, avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan açıklaması, sözlükte avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan ne, sözlükte avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, bulmaca çözümü avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan, bulmaca sözlüğü 'avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan', avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan ne demek, avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan tanımı, sözlük avustralya’da yaşayan ağır gövdeli kısa bacaklı hayvan