Avustralya Yerlilerine Özgü, Ağacın Oyulmasından Yapılan Kano bulmacada nedir?

Avustralya Yerlilerine Özgü, Ağacın Oyulmasından Yapılan Kano“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avustralya Yerlilerine Özgü, Ağacın Oyulmasından Yapılan Kano” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avustralya Yerlilerine Özgü, Ağacın Oyulmasından Yapılan Kano“ sorusuna cevap olarak “AKAALA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı7
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano ne demek, avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano nedir, avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano tanımı, bulmaca soruları avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano, bulmaca çözümü avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano, bulmaca avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano, avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano, bulmacada avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano, bulmaca sözlüğü 'avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano', sözlükte avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano ne, sözlükte avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano, avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano açıklaması, sözlük avustralya yerlilerine özgü ağacın oyulmasından yapılan kano