Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. Balıkesir ve Bandırma yöresine ait olan, Avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm bulmacada nedir?

Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. Balıkesir ve Bandırma yöresine ait olan, Avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. Balıkesir ve Bandırma yöresine ait olan, Avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. Balıkesir ve Bandırma yöresine ait olan, Avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm“ sorusuna cevap olarak “ADAKARASI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı31
Harf Sayısı189

Anahtar Kelimeler:

avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm tanımı, sözlük avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm açıklaması, bulmaca çözümü avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm ne demek, bulmacada avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm, sözlükte avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm ne, bulmaca avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm, sözlükte avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm, avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm nedir, bulmaca sözlüğü 'avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm', bulmaca soruları avşa adasında yetişen ve iyi bir sofra şarabı elde edilen kırmızı üzüm cinsi. balıkesir ve bandırma yöresine ait olan avşa adasında çok rastlandığı için ada karası adını alan kırmızı üzüm