Av Gözetleyen, Av Kaldıran Silâhsız Avcı bulmacada nedir?

Av Gözetleyen, Av Kaldıran Silâhsız Avcı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Av Gözetleyen, Av Kaldıran Silâhsız Avcı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Av Gözetleyen, Av Kaldıran Silâhsız Avcı“ sorusuna cevap olarak “BATANCI” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı40

Anahtar Kelimeler:

av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı tanımı, bulmaca sözlüğü 'av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı', sözlükte av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı ne, av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı ne demek, av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı açıklaması, sözlük av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı, bulmaca av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı, bulmaca çözümü av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı, av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı nedir, bulmacada av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı, sözlükte av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı, bulmaca soruları av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı, av gözetleyen av kaldıran silâhsız avcı