Atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri, rüzgar, yıldırım, yağmur, dolu gibi olaylara verilen genel ad bulmacada nedir?

Atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri, rüzgar, yıldırım, yağmur, dolu gibi olaylara verilen genel ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri, rüzgar, yıldırım, yağmur, dolu gibi olaylara verilen genel ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri, rüzgar, yıldırım, yağmur, dolu gibi olaylara verilen genel ad“ sorusuna cevap olarak “METEOR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı14
Harf Sayısı106

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad, sözlük atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad, atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad, atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad ne demek, sözlükte atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad, sözlükte atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad ne, bulmacada atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad, bulmaca soruları atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad, atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad tanımı, atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad nedir, bulmaca sözlüğü 'atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad', atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad açıklaması, bulmaca atmosfer içinde oluşan sıcaklık değişmeleri rüzgar yıldırım yağmur dolu gibi olaylara verilen genel ad