Atmaca, doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad bulmacada nedir?

Atmaca, doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atmaca, doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atmaca, doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad“ sorusuna cevap olarak “BALABAN”, “LACİN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı61

Anahtar Kelimeler:

atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad, atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad tanımı, bulmacada atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad, bulmaca sözlüğü 'atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad', sözlük atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad, bulmaca soruları atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad, bulmaca atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad, atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad açıklaması, sözlükte atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad, atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad nedir, atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad ne demek, sözlükte atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad ne, bulmaca çözümü atmaca doğan gibi yırtıcı kuşlara kimi bölgelerde verilen ad