Ateşe tapanlar, Zerdüşt dinine bağlı olanlar bulmacada nedir?

Ateşe tapanlar, Zerdüşt dinine bağlı olanlar“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ateşe tapanlar, Zerdüşt dinine bağlı olanlar” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ateşe tapanlar, Zerdüşt dinine bağlı olanlar“ sorusuna cevap olarak “KORNARZER”, “MUGAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı44

Anahtar Kelimeler:

bulmaca ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar, bulmaca çözümü ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar, ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar tanımı, ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar açıklaması, bulmaca sözlüğü 'ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar', sözlük ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar, ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar ne demek, bulmacada ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar, sözlükte ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar ne, ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar, bulmaca soruları ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar, sözlükte ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar, ateşe tapanlar zerdüşt dinine bağlı olanlar nedir