Ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak, ince dal bulmacada nedir?

Ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak, ince dal“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak, ince dal” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak, ince dal“ sorusuna cevap olarak “HOV”, “KAVRAK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı49

Anahtar Kelimeler:

ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal nedir, bulmacada ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal, bulmaca sözlüğü 'ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal', ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal, sözlükte ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal ne, sözlük ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal, sözlükte ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal, bulmaca soruları ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal, ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal açıklaması, ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal tanımı, bulmaca çözümü ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal, ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal ne demek, bulmaca ateş yakmak için kullanılan kuru yaprak ince dal