Atatürk’ün emriyle 1928'de Ankara’da açılan, politikacıların ve gazeteciler bulmacada nedir?

Atatürk’ün emriyle 1928'de Ankara’da açılan, politikacıların ve gazeteciler“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Atatürk’ün emriyle 1928'de Ankara’da açılan, politikacıların ve gazeteciler” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Atatürk’ün emriyle 1928'de Ankara’da açılan, politikacıların ve gazeteciler“ sorusuna cevap olarak “ÜLKÜ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler tanımı, bulmaca çözümü atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler, bulmaca soruları atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler, atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler, atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler ne demek, bulmacada atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler, sözlükte atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler ne, atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler nedir, bulmaca sözlüğü 'atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler', sözlükte atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler, atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler açıklaması, bulmaca atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler, sözlük atatürk’ün emriyle 1928de ankara’da açılan politikacıların ve gazeteciler