Asya, Kuzey Afrika ve Avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu bulmacada nedir?

Asya, Kuzey Afrika ve Avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asya, Kuzey Afrika ve Avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asya, Kuzey Afrika ve Avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu“ sorusuna cevap olarak “BANOTU” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı11
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu, bulmaca sözlüğü 'asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu', bulmaca çözümü asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu, asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu tanımı, bulmaca soruları asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu, asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu, asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu açıklaması, bulmacada asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu, asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu ne demek, sözlük asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu, bulmaca asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu, sözlükte asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu ne, asya kuzey afrika ve avrupa’nın sıcak bölgelerinde yetişen zehirli ve otsu nedir