Asya’da, ikiye bölünmüş bir ülke bulmacada nedir?

Asya’da, ikiye bölünmüş bir ülke“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asya’da, ikiye bölünmüş bir ülke” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asya’da, ikiye bölünmüş bir ülke“ sorusuna cevap olarak “KORE” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı32

Anahtar Kelimeler:

sözlükte asya’da ikiye bölünmüş bir ülke ne, bulmaca asya’da ikiye bölünmüş bir ülke, asya’da ikiye bölünmüş bir ülke açıklaması, bulmaca soruları asya’da ikiye bölünmüş bir ülke, bulmacada asya’da ikiye bölünmüş bir ülke, asya’da ikiye bölünmüş bir ülke, sözlükte asya’da ikiye bölünmüş bir ülke, asya’da ikiye bölünmüş bir ülke ne demek, asya’da ikiye bölünmüş bir ülke tanımı, bulmaca çözümü asya’da ikiye bölünmüş bir ülke, sözlük asya’da ikiye bölünmüş bir ülke, asya’da ikiye bölünmüş bir ülke nedir, bulmaca sözlüğü 'asya’da ikiye bölünmüş bir ülke'