Asya ve Amerika’da yetişen, odunu ceviz ağacınınkine benzeyen, güzel kokulu bulmacada nedir?

Asya ve Amerika’da yetişen, odunu ceviz ağacınınkine benzeyen, güzel kokulu“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asya ve Amerika’da yetişen, odunu ceviz ağacınınkine benzeyen, güzel kokulu” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asya ve Amerika’da yetişen, odunu ceviz ağacınınkine benzeyen, güzel kokulu“ sorusuna cevap olarak “AKARAMBER” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu ne demek, bulmaca sözlüğü 'asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu', bulmaca çözümü asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu, asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu, bulmaca soruları asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu, sözlükte asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu, asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu tanımı, asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu nedir, sözlük asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu, asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu açıklaması, bulmaca asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu, bulmacada asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu, sözlükte asya ve amerika’da yetişen odunu ceviz ağacınınkine benzeyen güzel kokulu ne