Astım, soğuk algınlığı, saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan bulmacada nedir?

Astım, soğuk algınlığı, saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Astım, soğuk algınlığı, saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Astım, soğuk algınlığı, saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan“ sorusuna cevap olarak “ANASTİGMAT” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı9
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

sözlükte astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan, bulmacada astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan, astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan açıklaması, sözlükte astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan ne, astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan tanımı, bulmaca çözümü astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan, astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan ne demek, bulmaca soruları astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan, astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan nedir, sözlük astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan, astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan, bulmaca sözlüğü 'astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan', bulmaca astım soğuk algınlığı saman nezlesi gibi hastalıkların tedavisinde kullan