Asma, fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır bulmacada nedir?

Asma, fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asma, fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asma, fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır“ sorusuna cevap olarak “HEREK” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı10
Harf Sayısı75

Anahtar Kelimeler:

asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır, bulmaca sözlüğü 'asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır', bulmaca soruları asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır, asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır ne demek, sözlük asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır, bulmaca asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır, asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır açıklaması, bulmacada asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır, asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır nedir, sözlükte asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır ne, asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır tanımı, bulmaca çözümü asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır, sözlükte asma fasulye gibi sarılgan bitkilerin tutunması için yanlarına dikilen sır