Asma Filizi, Üzüm Çubuklarının Taze Sürgünü bulmacada nedir?

Asma Filizi, Üzüm Çubuklarının Taze Sürgünü“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asma Filizi, Üzüm Çubuklarının Taze Sürgünü” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asma Filizi, Üzüm Çubuklarının Taze Sürgünü“ sorusuna cevap olarak “BARAVUZ” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı6
Harf Sayısı43

Anahtar Kelimeler:

sözlükte asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü, asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü nedir, bulmaca soruları asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü, bulmaca asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü, sözlük asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü, asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü ne demek, bulmaca çözümü asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü, bulmacada asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü, asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü tanımı, sözlükte asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü ne, asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü açıklaması, bulmaca sözlüğü 'asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü', asma filizi üzüm çubuklarının taze sürgünü