Asklı Mantarlardan, Toprak İçinde Yumru Biçiminde Yetişen, Yenilebilen Bir Bitki, Yer Mantarı, Karakeme bulmacada nedir?

Asklı Mantarlardan, Toprak İçinde Yumru Biçiminde Yetişen, Yenilebilen Bir Bitki, Yer Mantarı, Karakeme“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asklı Mantarlardan, Toprak İçinde Yumru Biçiminde Yetişen, Yenilebilen Bir Bitki, Yer Mantarı, Karakeme” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asklı Mantarlardan, Toprak İçinde Yumru Biçiminde Yetişen, Yenilebilen Bir Bitki, Yer Mantarı, Karakeme“ sorusuna cevap olarak “DOBALAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı13
Harf Sayısı103

Anahtar Kelimeler:

sözlük asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme, asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme ne demek, asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme, bulmaca asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme, bulmaca çözümü asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme, asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme tanımı, bulmaca sözlüğü 'asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme', asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme nedir, asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme açıklaması, bulmaca soruları asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme, bulmacada asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme, sözlükte asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme, sözlükte asklı mantarlardan toprak i̇çinde yumru biçiminde yetişen yenilebilen bir bitki yer mantarı karakeme ne