Asık suratlı, ekşi yüzlü kimse bulmacada nedir?

Asık suratlı, ekşi yüzlü kimse“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 3 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Asık suratlı, ekşi yüzlü kimse” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Asık suratlı, ekşi yüzlü kimse“ sorusuna cevap olarak “ABİS”, “ABUS”, “ATESULTAN” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı3
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı5
Harf Sayısı30

Anahtar Kelimeler:

bulmaca çözümü asık suratlı ekşi yüzlü kimse, bulmaca sözlüğü 'asık suratlı ekşi yüzlü kimse', sözlük asık suratlı ekşi yüzlü kimse, bulmacada asık suratlı ekşi yüzlü kimse, bulmaca soruları asık suratlı ekşi yüzlü kimse, sözlükte asık suratlı ekşi yüzlü kimse, asık suratlı ekşi yüzlü kimse tanımı, sözlükte asık suratlı ekşi yüzlü kimse ne, asık suratlı ekşi yüzlü kimse nedir, asık suratlı ekşi yüzlü kimse açıklaması, bulmaca asık suratlı ekşi yüzlü kimse, asık suratlı ekşi yüzlü kimse ne demek, asık suratlı ekşi yüzlü kimse