Artvin yöresine özgü, tuzlanarak yenilen bir çeşit ot bulmacada nedir?

Artvin yöresine özgü, tuzlanarak yenilen bir çeşit ot“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 1 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Artvin yöresine özgü, tuzlanarak yenilen bir çeşit ot” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Artvin yöresine özgü, tuzlanarak yenilen bir çeşit ot“ sorusuna cevap olarak “DİDA” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı1
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı53

Anahtar Kelimeler:

artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot ne demek, bulmacada artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot, artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot açıklaması, sözlük artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot, bulmaca artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot, artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot tanımı, sözlükte artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot, artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot nedir, bulmaca çözümü artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot, bulmaca sözlüğü 'artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot', bulmaca soruları artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot, artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot, sözlükte artvin yöresine özgü tuzlanarak yenilen bir çeşit ot ne