Arpa ve buğday başaklarının üst kısmı, başak kılçığı bulmacada nedir?

Arpa ve buğday başaklarının üst kısmı, başak kılçığı“ bulmacalarda sıklıkla karşılaşabileceğiniz bir bulmaca sorusudur. Kayıtlarımızda cevap olarak kullanabilecek 2 kayıt bulunmuştur. Yeni oluşturmaya başladığımız bulmaca arşivine göre “Arpa ve buğday başaklarının üst kısmı, başak kılçığı” terimi 0 defa bulmacalarda cevap olarak kullanılmıştır. Bu rakamlar sadece belli bir tarihten geçerli olarak tutulmaya başlanmıştır.

Bulmacalarda da karşılaşabileceğiniz “Arpa ve buğday başaklarının üst kısmı, başak kılçığı“ sorusuna cevap olarak “AHGÜL”, “CENNUR” yanıtları verilebilir.

Eğer aradığınız cevabı hala bulamadıysanız, yandaki alakalı soruları inceleyebilirsiniz.

Bulmaca Sorusu İstatikleri
Cevap Sayısı2
Bulmacada Çıkma SıklığıBilinmiyor
Kelime Sayısı8
Harf Sayısı52

Anahtar Kelimeler:

arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı, arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı tanımı, sözlük arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı, bulmaca soruları arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı, sözlükte arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı, sözlükte arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı ne, bulmaca çözümü arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı, bulmaca arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı, bulmaca sözlüğü 'arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı', arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı nedir, arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı ne demek, arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı açıklaması, bulmacada arpa ve buğday başaklarının üst kısmı başak kılçığı